Każda winnica musi mieć swoje gadżety, którymi będzie kusić klientów

Zajmujesz się produkcją winogron, artykułów winiarskich? W takim razie powinieneś użyć odpowiednich gadżetów w swoich działaniach marketingowych. Ale akcesoria winiarskie nie są zarezerwowane tylko dla tej branży. Dzięki nim można urozmaicić wachlarz narzędzi promocyjno-reklamowych.

Zestawy do wina, skrzynki na butelki, otwieracze i inne akcesoria (rurki fermentacyjne, prasy do owoców, menzurki, nalewaki, sitka) to niejako naturalne gadżety dla firm z branży winiarskiej, np. winnic. Takie zakłady uczestniczą w różnych świętach lokalnych, targach, konferencjach, w trakcie których starają się pozyskać nabywców hurtowych i detalicznych na swoje produkty. Mogą w tym pomóc właśnie takie przedmioty.

Akcesoria winiarskie produkuje się z drewna (np. skrzynki) albo metalu (np. korkociągi). Ten ostatni pokrywany jest powłokami antykorozyjnymi. Obie grupy gadżetów prezentują się bardzo efektownie i - co równie ważne - nie stwarzają problemów z aplikacją treści reklamowych na swojej powierzchni. Firmy dostarczające gadżety winiarskie bez trudu umieszczą na takich artykułach logo zakładu, jego nazwę i inne elementy.

Winiarskie gadżety reklamowe powinny obowiązkowo zagościć podczas świąt wina, przez które przewija się mnóstwo osób chcących spróbować trunku z małej winnicy, a nie taśmowej produkcji. Być może wielu z takich miłośników winnego alkoholu stanie się naszymi klientami. Trzeba ich tylko zachęcić, np. wręczając gadżet.